| sKaTeRu16 a întrebat:

Ce parere aveti despre camera foto Rollei? Merita cumparata? Dc?

1 răspuns:
| Rάđü a răspuns:

Nu stiu ce sa zic sunt ieftine (am gasti pe internet la 430 ron cu camera de 12 mega pixeli). Eu am un Panasonic Lumix de 8, 1 mega pixeli(face poze foarte clare) si am dat pe el 500 ron de la Altex. Are 8 optiuni pentru poze(natura, oras, sport, scene(mancare, bebelus, petrecere, lumanari, portret...)...si o optiune pentru filmat.Il am de 2 ani si merge perfect.
Eu iti recomant o camera Panasonic.