| edysimion a întrebat:

Ce parere aveti despre http://www.altex.ro/......-windows-8 se merita sa il cumpar P.S.:dau funda la raspunsul cel mai explicit

7 răspunsuri:
| MihaiGe a răspuns:

Daca ai bugetul necesar merita, si mai ales pentru gaming, daca nu il iei pentru gaming atunci nu...
Bafta!

| edysimion explică (pentru MihaiGe):

Dc nu se merita daca nu il iau pentru gaming?

| MihaiGe a răspuns (pentru edysimion):

Nu ai ce sa faci, e prea bun, 32 de gb ram doar ca sa intri pe internet, e special pentru gaming. daca vrei de internet alege unu de i3 si 3 gb ram si gata.

| edysimion explică (pentru MihaiGe):

Si daca il vreau asa pentru un uz general(gaming mai putin internet si skype) are ceva?

| MihaiGe a răspuns (pentru edysimion):

Este prea bun, trebuie sa fi un gaming infocat dupa parerea mea ca sa iei acel laptop daca vrei performanta ca sa se incarce browser-ul achizitioneaza-l, eu nu l-as achizitiona doar pentru uz general si eu am 16 gb ram dar sunt gamer infocat!

| edysimion explică (pentru MihaiGe):

Eu nu sunt gamer infocat(dar niciodata nu stii; poate ma transform intr-unul), dar sunt pretentios! daca am banii necesarii este ceva? vreau eu un laptop full options

| MihaiGe a răspuns (pentru edysimion):

Eu unul nu as da, acum parerea ta, cu bani aia mai iti luai o tableta si un calculator cu 8 gb ram i5 si o tableta performata!