| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre iphone 6? si daca are lag sau nu dupa o vreme

2 răspunsuri:
| Neoriginalitate a răspuns:

Am doi colegi care au:unul Iphone 6 si unul are Iphone 6+. Amnadoi se plangeau la un moment dat ca nu le merge bine si asta din cauza de updatare de software. Din cate am vazut se descarca destul de repede si nu sunt cu mult mai bune ca un telefon considerat mult mai slab ca ele. In rest merg bine, dar consider ca nu merita banii. Mai bine te limitezi, in opinia mea, la un Huaweey(sau cum so fi scriind) sau un Lg( dar grija la modelele lor). Sper ca ai inteles ceva.

| PashaTriceps a răspuns:

Sunt telefoane care tin, telefoane bune daca ai grija de ele bineinteles. recomand, un coleg detine iphone 6s din decembrie anul trecut si merge brici, in plus el merge pe Apple de la iphone 3gs si nu a regretat deloc!