| Fan7a a întrebat:

Ce parere aveti despre laptopurile LENOVO? este bun? funda. de ce natie este?

Răspuns Câştigător
| Slavic a răspuns:

Buna...

Este cel mai bun calculator facut vreo data... am si eu unul
este de $ iarduri si are o grafica mare 3. 9 GHz 4. 0 gb of RAM

Bafta

3 răspunsuri:
| Slavic a răspuns:

Buna...

Este cel mai bun calculator facut vreo data ... am si eu unul
este de $ iarduri si are o grafica mare 3.9 GHz 4.0 gb of RAM

Bafta

| Alle15 a răspuns:

Este foarte bun are capacitate mare si este performant, ia-ti-l, l-am primit si eu de "mos". E foarte bunn!

| KrUeLlA a răspuns:

Da deci.intrebarea ta este foarte...thinking corecta. gramatical vorbind.
da laptopurile astea este bunwinking