| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre produsele genius? vreau sa-mi cumpar o acmera foto genius de 5 mp. are cineva aceasta camera foto as vrea sa stiu daca la toate apare si >datacand faci o poza data si ora.ma puteti ajuta va rog?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

In materie de aparate foto, cele mai bune, dupa parerea mea, sunt Canon-urile. O camera de 5 mp nu este foarte costisitoare.Cat despre produsele genius, asa cum spunea si Bula, nu sunt foarte cunoscute in domeniul foto, ci mai degraba in componente pentru pc: microfon, web cam, tastatura, boxe.etc

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Intra in meniu si vezi ce poate... Sau cauta pe net modelul si citeste-i caracteristicile.
Genius este o marca destul de neinsemnata, necunoscuta in domeniul foto, dar fac componente de pc destul de bune.

| andreutz a răspuns:

Am avut acum 2 ani si ceva o camera genius...era de 3, 2...numai retin modelul exact, stiu doar ca era rosie laughing dar sincer nu mi-a placut...am avut telefon care facea poze mai bune ca ea...eu unul nu sunt multumit de produsele genius, de nici o culoare...

eileen
| eileen a răspuns:

Mie nu imi plac camerele Genius, firma aceasta este buna doar la sistemul de sunet. O camera buna iti recomand Canon, gasesti si la 500 ron, sau Sony putin mai mare, peste 5 mp, gasesti la 700 ron (eu il am si sunt foarte incantata de el).

| psiholoaga a răspuns:

Nu stiu cat e de buna, insa in ceea ce priveste afisarea datei si a orei pe poza e o chestie de setare. Daca setezi sa iti apara, apare, daca o scoti si lasi displayul curat, iti apare fara data.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

MA TEM CA NU O SA-I GASESC DRIVER PT VISTA:( TELEFONUL MEU ARE CAMERA DE 2 MP.DE ACEIA MA GANDEAM CA O CAMERA DE 5 MP AR FI MAI BUNA.STIE CINEVA DACA ARATA LA TOATE MODELELE DATA SI ORA? NUS CE SA FAC SA O CUMPAR SAU NU http://www.dc-shop.ro/......WEBCAM.htm AM PUS SI LINK SA VEDETI!