| WoKy a întrebat:

Ce parere aveti despre scutere "Gilera"(parca asa se scrie).
E ceva de capul lor, sau il iau ma tine o luna si incepe sa se strice ceva pe la el?

5 răspunsuri:
| WoKy explică:

Si ce a patit la el?

| stefan1707 a răspuns:

Mai bine ai merge pe malagutii de la aprillia

| WoKy explică (pentru stefan1707):

Ai avut Gilera sau zici doar asa?

| stefan1707 a răspuns (pentru WoKy):

Nu am avut eu a avut un prieten

| piaggeo a răspuns:

Caut scuter de vanzare sau moped piaggeo ciao la combinati in locul sumei

pot oferi Home cinema "LG HT502SH" DTS Receiver AV Surround 5+1
pot oferi telefon Nokia asa 201 cu tot cu card 1GB
pot oferi bicicleta in stare foarte buna jenti duble cadru culoare rosu/negru cautati-ma la id fillme. bune tell 0757.87.37.63 - 0760.18.02.99