| ClaudiuDovletiu a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Allview A4 All? Mai ales cei care l-au achizitionat deja? Cam cat tine bateria? merge bine Wi-Fi- ul pe el? Cam ce aplicatii merg instalate pe el? Multumesc anticipat! DAU FUNDA!

1 răspuns:
| VyrusEleven a răspuns:

Trebuie sa tii cont, in primul rand ca Allview este tehnologie romaneasca. Daca pui cuvintele romanesc, ieftin si tehnologie in aceeasi fraza nu iese nimic bun. Da wi-fi ai dar cu aplicatiile o sa fie foarte greu pentru ca marea majoritate sunt creat pentru Android sau Ios. Eu iti recomand sa mai cauti, daca e nevoie sa mai pui ceva bani deoparte si sa-ti iei ceva mai "clasic"... Samsung ar fi cea mai buna optiune, pentru ca ei sunt lideri de piata, si poti instala tot ce vrei, in comparatie cu Allview.