| TipulAnonim a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul asta: Panasonic eluga dl1? dau funda pentru cel mai bun raspuns happy

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Defineste "cel mai bun raspuns"!
Adica, sa fie ala pe care il vrei tu, sau cel care iti prezinta nu numai avantajele ci si dezavantajele chestiei aleia?
Pentru ca, in mod clar, tu nu vrei pareri, ci vrei confirmari.
Bine, pa!

| LTAA a răspuns:

Arata bine, este rezistent la apa (https://www.google.ro/......ps?/search dar are o versiune de Android cam veche, dar de ce nu?

| Ommmmmffffffgggggg a răspuns:

E foarte bun telefonul, mama mea are si l-am butonat si are lururi interesante prin el.

| vega358 a răspuns:

E bun. recomand, un prieten il are si e bun

| NakedBoy69 a răspuns:

Nu am auzit de el cred ca e fantoma..Nu te baga la ceva ce nu cunosti