| LucAndrei a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul iPhone 3GS? Cum vi se pare ca si calitate, technologie si design?

Răspuns Câştigător
| onelove a răspuns:

In mare eu zic ca e un telefon si gadget foarte foloitor daca il customizezi cu ceea ce ai tu nevoie, si aici ma refer la programele care le poti instala. Ca si calitate sincer mi se pare mult peste orice alt telefon pe care l-am avut(nokia, sony ericsson, lg, motorola). Toate apicatiile se incarca incredibil de repede, viteza de acces pe internet e foarte buna. Touch screenul e incredibil, detecteaza exact unde doresti tu sa apesi(ca sa zic asa). Ca si design mi se pare un telefon foarte bine gandit, si chiar daca ti se pare mare nici macar nu il simti in buzunar. In final eu numai vorbe bune am despre el, am avut iphone prima generatie pe care l-am schimbat cu unul 3g si acum pentru telefonul de servici mi-am luat in 3gs si sincer nu le-as schimba pe nici un alt telefon existent pe piata, cel putin nu deocamdata.

4 răspunsuri:
| Oanny a răspuns:

Verisoara mea are un iphone si nu se strica, dar trebuie sa ai si tu grija de el.Are chiar acelasi tip.Sincer chiar tine.Il are din iunie-iulie.Deci mi se pare foarte bun.Cu prima ocazie am sa-mi iau si eu unul.Nu e ca celelalte telefoane, pe care daca le-ai trantit o data, s-au dus.Este rezistent.Calitate foarte buna, la fel si technologia si design-ul.

| cilion_5256 a răspuns:

Calitate = 10/10 tehnologie = 6/10 desingn = 10/10

| M.madallina a răspuns:

Mie imi place foarte mult, este foarte bun, de calitate si folositor, si are un pret pe masura.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pt; mine este un tel; bun si nu prea folositor. Ii lipsesc multe aplicatii. Deci e un telefon bun pentru incepatori pentru ca ce are Nokia de citiva ani iphonnl il are abia acum si inca ii lipsesc multe.Nici nu pot sa il compar cu Nokia n900, dar apoi cu Nokia n8.Imi pare rau dar in afara de dizainul sau si multa publicitate e departe de de a ma convinge cineva ca sa il cumpar.