| InnA_3234 a întrebat:

Ce parere aveti despre lg xenon? (daca se poate din propria experienta) Raspunsul cu cele mai multe si mai folositoare date primeste fundita happyhappyhappy

1 răspuns:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! :*
Pai este un telefon mega marfa, nou iesit, este chiar super calumea.Merita fiecare banut draga mea, crede-ma! Are tot ce iti doresti:reda muzica la o calitate deosebita, face poze extraordinare, video-uri perfecte si dispui de o gama foarte variata de alte servicii!
Bafta! :*