| helena_9804 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul lg gw620? l-am vazut pe internet si as vrea s mi-l cumpar.ms

3 răspunsuri:
| Alexxe a răspuns:

E destul de bun dar poti avea mari probleme cu bateria daca nu ii formatezi acumulatorul cum trebuie, adica primele 3 dati cand il incarci, il lasi cel putin 12 ore happy

| IamIce a răspuns:

Ai gusturi bune la telefone
foarte bun telefonul merita cumparat dupa parerea mea
da` eu iti sugerez sa mai astepti nu de alta da` poate acum ca e iphone 4g toti isi fac versiunea mai buna
si nu prea vreau sa iti dai cu capu de pereti ca il vrei pe altul
da sti cum se zice
BATE FIERUL CAT E cald

| mahoney a răspuns:

Uite aici o recenzie interesanta:

http://www.portalroman.com/......-3709.html