| N0 nAmE a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul NOKIA 5230(touchscreen)? ce pret are? in ce magazine se gaseste? sau ce alte telefoane nokia cu touchscreen va plac?
.
. sau este alta marca mai buna? eu cred ca NOKIA este si va ramane liderul

4 răspunsuri:
| amaadina a răspuns:

NOKIA este si va ramane the best :)
Eu am telefon Nokia 5230, si mi se pare foarte bun.
Si telefonul Nokia X6 este foarte bun. :)
Intra aici si poti compara mai multe telefoane :
https://www.vodafone.ro/shop/telefoane

Nu e obligatoriu sa'l cumperi de la Vodafone, dar macar sa faci si tu o comparatie intre cateva telefoane...;)

| N0 nAmE explică:

Este fffffffff bun! 149 euro...(la real)

| N0 nAmE explică:

Raspunsul de mai sus e dat d fratele meu...(nu mi-am rasp singura la intrebare!)

| george96 a răspuns:

Sa incepem cu inceputul... daca il vrei pentru ascultat muzica nu il lua se aude foarte incet (mai incet ca lg chocolate-pentru comapatie)mai bine incearca nokia 5800 care este net superior ...sau nokia x6.La a doua intrebare :samsung jet sau samsung galaxy soica.Acum sunt in situatia de a alege intre 4 mari telefoare(vine ziua mea) nokia 5800; nokia x6; samsung jet; samsung galaxy spica.Samsung bate nokia la design, dar la baterie si functii cred ca nokia va ramane lider(dupa iphone)!