| Dontforgettosmile a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Samsung Galaxy S4? As vrea sa-mi cumpar unul, dar vreau sa aflu niste detalii (pe langa cele de pe net) de la cei care il au deja. Sa-mi spuneti daca telefonul se misca bine, nu se blocheaza, nu se restarteaza, nu ii se incalzeste bateria, daca se descurca in jocuri si nu are probleme cu MULTE aplicatii deschise simultan.
Si da, stiu ca a aparut deja S5, am umblat pe el dar nu ma atrage design-ul deloc.

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Salut! Sincer nu detin un S4, dar sper ca acest reviw in limba romana sa te ajute :) Bft
https://www.youtube.com/watch?v=3fiDjQQXzOk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte bun! Samsung-urile, de obicei sunt bune!

| Dontforgettosmile explică:

Eu, practic sunt ''indragostita'' de aceste telefon si am pus ochii pe el acum un an, cand a aparut, insa numai acum am posibilitatea sa-l cumpar. Parintii mei zic sa-mi ia unul mai mic, ca ''e deja prea mare pentru o domnisoara'' dar eu il vreau pe acesta si nu stiu cum sa-i conving ca mi-e bun asa mare cum e! Apropo, mersi de raspunsuri. happy

| dyya888 a răspuns:

E un telefon foarte bun. Cumpara-l cu incredere!

| Maximus300 a răspuns:

Eu nu am dar are un fost coleg si merge bine si mai ai si alte avantaje precum:
-daca activezi o setare si te uiti la un video merge doar cat te uiti pe ecran si cand nu te mai uiti se opreste
-daca dawnloadezi o aplicatie poti sa controlezi ca si cu o telecomanda anumite televizoare, x-box, calculator uneori si anumite aparate de aer conditionat
-daca esti pe neti si te uiti in partea de jos a paginii dai in jos.
Sper ca a fost de foloshappy