| Kennedy66 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Samsung Galaxy S4 mini? Ati avut probleme cu el?

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Sincer eu am avut unul acum 2 luni, si nu a durat nici macar 40 zile, si i s-a ars placa de baza. Cand ma jucam pe el cam vreo 30 min asa incepea sa se incalzeasca. Pacat de el, este un telefon performant, dar cam problematic.

| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Eu unul nu am avut acest telefon dar iti recomand sa intri aici http://bit.ly/1cee0wm si sa te uiti in josul paginii peste parerile celor care le-a cumparat deja. Vad ca il au si la reducere.

Acolo este locul cel mai bun unde ai putea gasi atat pareri pozitive cat si negative.