| relaxo a întrebat:

Ce parere aveti e dificil de facut asa ceva http://radiohitsong.110mb.com/

4 răspunsuri:
| LucianGabriel a răspuns:

Daca ai cateva cunostinte in domeniu e chiar foarte simplu. Spor la creat radioul tau si sa ne dai si noua o adresa ceva cand e gata.

| ExpertHost a răspuns:

Depinde de nivelul tau de cunostinte in programare. Poate sa fie extrem de simplu dar poate sa fie si suficient de complicat incat sa iti taie cheful. Ce vezi tu acolo, daca te pricepi, iti poate lua cam. 30 mins.

| relaxo explică:

Ascultati si voi putin

| Clever a răspuns:

Noo, chiar f simplulaughing