| Cristianauto a întrebat:

Ce parere aveto despre tableta Tableta MYRIA Hero.Tableta MYRIA Class M101. Tableta MYRIA Cool M903.As dori sa faceti o comparatie intre ele si sa-mi dati un sfat pe care ar fi cel mai corect sa o cumpar! iar daca aveti voi alte obtiuni mai bune cu alte tablete ce intra intr-un pret pana in 600 de roni spuneti va rog!*si as dori o tableta de dimesnisuni peste 9 inch

1 răspuns:
| dav400 a răspuns:

Sunt destul de bune tabletele acelea dar uitate si la Tableta Serioux S1005TAB uite si un link la eMAG http://www.emag.ro/......DH0QXBBBM/ acuma ti-as recomanda MYRIA M903 s-au asta care ti-am dato.