| draand28 a întrebat:

Ce placi video imi recomandati pentru CrossFire? As vrea una sa fie pana in 350lei si cealalta pana in 1000lei

Răspuns Câştigător
| Jianny a răspuns:

Pentru crossfire trebuie ca ambele placi sa fie acelasi model happy.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu stii ce inseamna CrossFire? Inseamna 2 placi identice conectate, nu 2 diferite luate la nimereala de la tine din burta. Esti pamant rau la treaba asta, iar google e plin de informatii, dar deh, e mai usor sa consumam timpul si atentia altora pe TPU.