| RrEe4 a întrebat:

am si eu o problema. Mi-a aparut ecranul alb cu un buton, iar pe el scrie restore my active desktop. El a disparut acum. Da e ceva grav?

3 răspunsuri:
| Adi2ro a răspuns:

Folosesti un windows mai vechi? (NT/2000/95)

Nu e nimic grav.
http://angrys0ul.com/blog/2007/03/restore-active-desktop-not-working/
detalii aici.

Doar ai grija cu shutdown-ul si crash la programe.

| Cosminutz_4492 a răspuns:

Nui nici o problema ...doar ca acum trebuie sa.ti instalezi windwosul asa mi s-a intamplat si mie de mai multe oritongue pc uh nu are nimic doar ca s-a cam dus. windwosul big grin

| Cosminutz_4492 a răspuns:

Nu are nimic doar ca ti s-a dus windwosul. reinstaleazal si totul o sa fie normaltongue