| TsutsaHippie a întrebat:

Ce poti face cu o tableta si ce poti face cu un IPad? Dau funda pentru detalii big grin

4 răspunsuri:
| kill4fun_1118 a răspuns:

Tableta si iPad-ul este accelasi lucru...dar nu merita banii,doar ca-sa vezi jocurile, aplicatiile, etc mai bine...NUPbig grin

| MonsterNRG a răspuns:

Buna.niciodata tableta sau ipad -ull nu o sa-l poti sa il/o folosesti ca un telefon mobil.este facut/facuta pentru aplicatii, sa navighezi pe internet, jocuri.nu te-as sfatui sa iei pentru ca o sa te plictisesti mai degraba iti iei un telefon.

| MonsterNRG a răspuns:

Aici te contrazic Ipad-ul si tableta nu este aceeasi. Ipad-ul este facut de Apple pe cand tableta e facuta de sansung Motorola e.t.c.nu merita banii.