| HelpMeNow a întrebat:

Ce procesor este mai bun? quad core sau i3?

Răspuns Câştigător
| ragemvp a răspuns:

I3. dar te sfatuiesc sa mai strangi ceva bani sau sa vinzi procesoru' ce-l ai acu pentru ati cumpara un i5.(desigur, daca vrei sa-ti achizitionezi unu)

| HelpMeNow explică (pentru ragemvp):

Aha, eu am prins o lovitura cu AMD FX4100 black edition ( quad core 3.6 ghz )... vreau sa iau un calculator cu totul : http://www.okazii.ro/......-a54878931 ce zici, ma pot juca orice pe el? la high?

| ragemvp a răspuns (pentru HelpMeNow):

Da, e perfect.doar ca. ca sa nu ai vreo problema sa-ti mai cumperi o placuta de 2gb rami. ai grija sa fie la fel!

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Sistemul aluia e gaming pe naiba. ala e sistem de vazut filme, in zilele noastre

| Maximus_luygy_1993 a răspuns:

Quad core dupa mine