| mnopqr a întrebat:

Laptopurile pot avea procesor quad core?

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Da! Intel core I7, Intel core I5, Intel core I3...

| sltlp a răspuns:

Numai cele cu i7 au quad core nativ, insa cele din a doua generatie mai au o tehnologie, care ridica puterea. astfel, pe laptopuri cu i3 sau i5 din a doua generatie par ca au 4 nuclee iar i7 pare ca are 8

| dadonexus a răspuns (pentru sltlp):

I7 are 6 nuclee indiferent ca e la laptop sau pc.Nu mai vorbi prostii.

| sltlp a răspuns (pentru dadonexus):

Asa ca sa te vad

| sltlp a răspuns (pentru dadonexus):

Asa ca mai citeste odata ordinea

| sltlp a răspuns:

Hai sa facem un pariu, imi dai 100 euro prin paypal, te tine, eu cand raspund nu mananc aiurea, deci, te tine? eu nu cred, cred ca deja ti s-au inmuiat picioarele