| anonim_4396 a întrebat:

Ce procesor mi-ati recomanda pana in 220 ron? Vreau sa imi mearga jocurile de ultima generatie. Rami si placa video am dar procesoru este slab. Stiu ca am prea putini bani dar... Fara raspunsuri stupide.

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ştii... la componente nu e ca la şosete sau ca la masa de televizor.
Zi-ne ce placă de bază ai sau ce socket are procesorul ca să-ţi putem da un răspuns pe care să nu-l consideri tu stupid!

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Aici: http://www.compari.ro/procesoare-c3139/?start=20&orderby=1 ai foarte multe procesoare, le poti compara si poti alege pe cel mai bun, cu incadrarea in suma de care dispui. Succes si numai bine!

| virusake a răspuns:

rolling on the floor Epic

Zi-ne modelul placii de baza si/sau socket-ul procesorului.

| TheGrooveStreet a răspuns:

Eu unul zic sa mai strangi si sa iti iei un Intel celeron core 2 duowinking

| Cretzule a răspuns:

Mai strange niste bani si ia-ti un Intel core 2 duo

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un procesor care e compatibil cu placa ta de baza straight face
Ce socket are placa de baza?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentium 3 big grin