| seby1806 a întrebat:

Ce program antivirus imi recomandati? Care este cel mai bun? funda happy

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca Bitdefender este cel mai bun program antivirus din lume, dar trebuie sa-l cumperi.
Exista si Bitdefender Free Edition, acesta este gratuit si este unul dintre programele gratuite bune.

10 răspunsuri:
| Idkidk a răspuns:

Bună!
La telefon eu folosesc Antivirus Free, dar să ştii că şi Avira e super bun. La laptop folosesc Microsoft Security Essentials şi e tare bun.
Have a nice day! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc Avp e foarte bun

| Țoglă a răspuns:

BitDefender

| alexandru0sorin a răspuns:

Man e zic sa folosesti bitdefender ca e romanesc mai alest acum imediat dupa 1 decembrie sa fim mai patrioti

| nirocino a răspuns:

Eu folosesc Microsoft Security Essentials si sunt foarte multumit.

| Kiki20098 a răspuns:

Avast-free antivirus
eu pe asta il am

| geotechnical a răspuns:

Kaspersky Internet Security, il folosesc de ani de zile fara probleme, cu licenta.

| Tigrrr a răspuns:

Eu folosesc Avira, securitate maxima. Recomand cu incredere!

| Semakarone a răspuns:

Http://seedpeer.eu/......64Bit.html

Daca urmaresti cum trebuie instructiunile o sa fie ok.