| miha90z a întrebat:

Ce antivirus imi recomandati? happy

16 răspunsuri:
| skama18 a răspuns:

Avast! e cel mai bun, adica nu iti consuma resursele sistemului ca de ex:nod32, symantec, karspersky

| AlexCrb a răspuns:

Am avast 4.8 de vreo 3 ani si n-am avut probleme cu virusii deloc.

| unknownn a răspuns:

Vreau sa aduc niste comentarii asupra raspunsurilor de mai sus, propunere n-am sa-ti dau pentru ca n-am dat inca de un antivirus bun care sa-mi satisfaca toate poftele.
Deci:
Avast: Sare in sus cand ai chiar si un false positive si nu-ti mai da pace.
Aviratongueoti trece de el printr-o linie de cod in.NET,deci ce sa mai zic de protectia lui?
Etc n-am timp sa le comentez pe toate,asa mai pe scurt:
Fereste-te de Avast,Avira,AVG, Nod32, BitDefender.
Kaspersky mai merge...insa nu e de ajuns ai nevoie si de un firewall.

| petrica1111 a răspuns:

Cel mai bun este eset nod 32.confero o stabilitate a sistemului datorita consumului mic de resurse.ti-l recomand calduros, am folosit mai multe antivirus-uri. Fundabatting eyelashes

| andrei1121 a răspuns:

Cel mai bun este ESET Smart Security 5 daca ai copii mai mici sau mai marisori ii poti si proteza de site-uri de pornografie ca il treci in mediul copil si o sa blocheze site-urile pericoloase mai ales de downloaduri pornografii si altecele

| Dark13 a răspuns:

Avastu e foarte bun si eu il am

| bLacKK55 a răspuns:

BitDefender

| loveyouschatz a răspuns:

Avast este cel mai bun! recomand, il folosesc de 4 ani

| SyncMasterSA300 a răspuns:

0,5 - 1, 0 (ghz) = avast
1, 0 - 2, 5 (ghz) = avg
2, 5 - 4, 0 (ghz) = nod32
4,0 - 6, 0 (ghz) = kaspersky (the best)

| mTx a răspuns:

Avast

| adinaxD a răspuns:

Avast tongue e foarte bun
sau Advanced system care

| aledolke98 a răspuns:

As putea sa iti recomand Avira, bitdefender sau avastu eu una astea 3 ti le-as recomanda

| alexandra9508 a răspuns:

Avira antivirus personal

| RebyA a răspuns:

Advira e ceva rosu cu o umbreluta happy

| AnneV a răspuns:

Symantec antevirus