| emoboy a întrebat:

Ce program ar trebui sa imi instalez pe telefon pentru a rula gps offline pentru toata Europa? App.nu am net decat pe laptop.Cum sa fac?

2 răspunsuri:
| shannygelu a răspuns:

Descarca igo si instaleaza daca ai pe telefon a-gps

| FkThRz a răspuns:

Poti sa salvezi Europa din Google harti. Daca reusesti sa prinzi cateva minute net pe tel... cauti "Europa" dai zoom in sau out pana ajungi la locatia dorita apoi te duci inapoi la bara aia de cautare si stergi "Europa" si nu dai enter sau ceva. te duci doar in josul paginii si acolo o sa vezi un buton cu ceva de genu "Fa aceasta locatie disponibila offline". Si se salveaza locatia in telefon si poti intra in google harti fara net.