| coosmin24 a întrebat:

Ce program de creeare pagini web este mai simplu, mai usor de utilizat, mai accesibil.

Răspuns Câştigător
| Bogdyx a răspuns:

Web Page Maker 2. 5 cu crack este cel mai simplu de utilizat pentru incepatoriwinking

2 răspunsuri:
| smartalogu a răspuns:

Pentru incepatori recomand FrontPage de la office. Dar atentie, am zis pentru incepatori, deci nu te astepta sa reinventezi roata cu programul asta pentru ca nu stie sa faca cine stie ce. Pentru avansati ar fi ASP+AJAX+SQL sau PHP+JAVA+SQL (amandoua variantele merg cu o garnitura de photoshop).

| 16.laura.16 a răspuns:

Cu siguranta macromedia dreamweaver
http://www.soft32.com/download_1952.html