| Mikasa a întrebat:

Ce program in recomandati pentru a reda unei fotografii efectul unei schite in creion? Funda big grin

5 răspunsuri:
| xXyOnutZhXx a răspuns:

PhotoShop ii cel mai tare. poti face orice cu el..il recomand

| Petrica44 a răspuns:

Ai aici Photoshop C.S.6, cu licenta pentru 6 luni. http://labs.adobe.com/downloads/photoshopcs6.html

| SmokeyEye a răspuns:

Photoshop iti recomanda oricine - e un soft cu care poti face cam orice. Deschizi imaginea acolo cu Open file...si apoi langa select ai filter si alegi sketch, graphic pen ( Valabil pentru CS5 si probabil e la fel si in alte versiuni)

| marvellover a răspuns:

Photoshop.

| mina95 a răspuns:

Buna ellutzza eu folosesc programul photoScape, nu e chiar asa de performat ca photoshop dar ar trebui sa al incerci.