| Mony a întrebat:

Ce program pot folosi sa scot fondu(imaginea) unei poze?

de ex: sunt eu in poza, iar in spatele meu este camera mea...cum sa fac sa apar doar eu in poza fara nimic in spatelaughing?

9 răspunsuri:
| Alpha13 a răspuns:

Photoshop

| mnia a răspuns:

Photoshop, gasesti tutoriale pe Youtube despre locul din care sa il descarci si cum sa il folosesti pentru a inlatura fundalul.

| Codruta a răspuns:

Photoshop

| nicoletahatos a răspuns:

Photoshop

| DuzziDi a răspuns:

Photoshop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoshop, ah e complicat, poti sa faci cum vrei tu cu acest program micut si gratuit http://www.panalu.net/2010/07/modificaremanipulare-foto-personale.html e foaarte simplu, vezi exemplele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e neaparat photoshop caci e complicat incearca pe www.pizap.com o sa gasesti tu

| alice_7857 a răspuns:

Photoscape photoshop

| mihaimcm a răspuns:

Pai poti folosi photoshop dar este foarte complex XD multi se plang ca e greu de inteles, daca vrei te decupez eu din poza aia da-mi un PM sau idiu tau de mes daca vrei sa te ajut.