| Cosmin1106 a întrebat:

Stie cineva cum sa scot fețele de la Snapchat dintr-o poza? Ce program pot folosi?

3 răspunsuri:
| Anuket a răspuns:

Te referi la decupatul feței cu ajutorul forfecuței din instrumentele din partea dreaptă la editatul pozei? Dacă da, apeși pe foarfecă și încercuiești porțiunea dorită.

| Cosmin1106 explică (pentru Anuket):

Am o poza facuta cu Snapchat si e cu ochelarii de la aplicatie si voiam sa ii scot cu un program ceva!

| Anuket a răspuns (pentru Cosmin1106):

Păi asta e alt ceva... dacă le ai salvate pe snapchat-ul pe care le-ai făcut, poți edita. Dacă era filtrul, așa rămâne n-ai ce-i face.