| nicko a întrebat:

Am niste filmulete facute cu aparatul foto si vreau sa le fac mp3.Sunt format MPG? Am incercat online dar sunt prea mari.Am downloadat multe programe.Cel mult am reusit sa convertesc dar se scurteaza mult.Ce program sa folosesc?

2 răspunsuri:
| TreiSurori a răspuns:

Mp3 e numai audio..pt ce naiba iti foloseste video, mp3? laughing

oricum incearca finalvideo downloader

| nicko explică (pentru TreiSurori):

Nu aveam cu ce inregistra si am luat aparatul foto pentru ca se aude mai bine...eu nu aveam nevoie decat de sunet.winking