| Piersii a întrebat:

Ce recomandati intre Apple IPad2 si Samsung Galaxy Tab? Eu ma gandeam la Samsung Galaxy Tab pentru. ca are anumite avantaje care le-am vazut intr-un videoclip pe youtube si pentru. ca e mult mai convenabil si mai accesibil.

Răspuns Câştigător
| sonny89 a răspuns:

IPad 2. Desi, privind configuratia celor doua, clar Galaxy Tab este peste iPad2.
Chiar si in conditiile in care Galaxy Tab este mai "dotata" decat iPad, eu aleg iPad-ul, deoarece calitatea produselor oferite de Apple este net superioara celor de la Samsung.

4 răspunsuri:
| florinxD a răspuns:

Samsung Galaxy Tab tongue si da ai dreptate, e cea mai buna alegerewinking

| Beweird a răspuns:

Ipad2

| Fak3Smil3 a răspuns:

Samsung Galaxy Tab, e si mai fain si mai bun.winking

| calone a răspuns:

Samsung Galaxy Tab happy.Eu am Archos 101 internet tablet happy.