| anonim_4396 a întrebat:

Ce recomandati : tableta sau laptop? -Argumentati

9 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Depinde de activitatile pentru care sunt folosite. Ambele sunt recomandate in anumite situatii.

| PinkPanther a răspuns:

Laptop, e mai performant. Tableta mi-se pare o fita, singurul ei evantaj e ca este ceva mai portabila decat laptopul, in rest toate plusurile sunt pentru laptop

| pwp a răspuns:

Laptop...tableta are toch.iar daca ai scapat-o.ia-ti adio de la ea tongue

| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Laptop pentru ca la tableta nu poti descarca orice program si cu laptopul poti face mai multe chestii.plus ca are un ecran mai mare si are si multe accesorii.memoria poate fi mai mare si poti vedea si dvd-uri.pe tableta nu poti instala nimic decat ceea ce are in android market

| mixxjim a răspuns:

Depinde pentru ce vrei. tableta e mai mult pentru vizionari (filme, muzica, etc.) si socializare online (facebook, twitter etc) dar e foarte limitata daca vrei sa scrii chestii serioase, de exemplu. ai aici explicatii foarte detaliate pentru fiecare varianta http://www.chip.ro/......sau-tablet

| ir3al a răspuns:

Laptop laughingeste mai ieftin

| roxyb97 a răspuns:

Laptop fiindca tableta e pe touch si vei face cand touch-ul ti se va strica nu va mai merge asa ca la laptop ai butoane si nu o sa ai probleme

| AnaMARIA12344 a răspuns:

TaBLeTa happy:X:*

| Rochelle a răspuns:

Tableta - mai mica - mai practica - poate fii folosita oricand / oriunde - e mai usor de carat - poate face si poze ( depinde ) - poti avea mai multe aplicatii funda?