| Isabele a întrebat:

Ce s-a intamplat cu computerul meu? Cand am deschis computerul, tastatura nu mai imi scria cum trebuie tastam anumite caractere si imi afisa altceva, dupa ce am dat restart nu mai functiona nicio tasta. Apoi au inceput si altele...cand voiam sa deschid un program imi afisa fereasta cu proprieteti, nu mai mergea click dreapta, nu mai puteam sa selectez nimic.
Am scanat cu antivirusul si nu a gasit nimic, dupa care s-a blocat si antivirusul, imi deschidea pagina de internet singur si scria niste caractere ciudate. Selectam un program si se deschidea altul...etc.
Dupa un timp a revenit totul la normal, am scanat si cu alte programe si nu a gasit nimic.

1 răspuns:
| Anonymus314 a răspuns:

Windows-ul e pe moarte, schimba-l!