| Denisvs a întrebat:

Ce sa aleg dintre un laptop predator helios 300 si un macbook air dar acelasi pret, eu avand nevoie de programe de lucru, editare foto si putin la jocuri, ce sa aleg?

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Și pe Mac poți instala Windows (chiar are un utilitar pentru asta și devine dual boot). Bateria te ține juma' de zi etc.
Nu sunt un mare fan Apple, dar trebuie să recunosc: ce fac ei, fac foarte bine.
---
@kar1GaNNN: și macbook-ul e laptop! rolling on the floor

| Wr3nch a răspuns:

Alege predator. Ai specificatii mai bune si mai multe optiuni. Si daca chiar vrei sa folosesti programe de mac, se poate face dual boot usor.

| kar1GaNNN a răspuns:

Alege laptop-ul, cu el iti vei rezolva nevoile specificate mai sus.