| Maniax a întrebat:

Ce sa aleg? Iphone 4 sau Samsung Galaxy S2? Folosesc telefonul pentru mesaje,facebook, internet si pentru apeluri

8 răspunsuri:
| Sp33dyt a răspuns:

Pentru ce folosesti tu mergi pe Iphone (IOS)
daca vrei mai multa "libertate" de miscare cu aplicatii si modificari alege SG (Android)

| Andreyok a răspuns:

Daca folosesti telefonul doar pentru ce ai precizat e mai ok Iphone 4.
Insa galaxy S 2 se descurca mai bine in domeniul aplicatii.

| raduradu2014 a răspuns:

Allview X1 Soul Mini sau Allview V1 Viper 16 GB

| availablehandyman a răspuns:

Eu sincer as alege un S2, am si eu un iphone 5, dar nu prea ma incanta faptul ca nu poti distribui muzica, poze, videoclipuri Etc. prin bluetooth, si un s2 dupa parerea mea ar fi mai bun, si pentru ecranul de 4, 2 inch iar iphone 4 are de 3, 5!

| cookie01 a răspuns:

Daca ai bani de Iphone 4, el ar fi cea mia buna alegere. La telefoanele Samsung nu tare tine bateria, se descarca foarte repede si nici camera nu e cine stie ce, desi are 8 mp.

| gmbod1 a răspuns:

Iphone ruleaza mai bine pe internet doar sa fie real nu fake...mesajele la fel merge repede eu recomand iphone4

| AdelaAde7 a răspuns:

Iphone 4 clarrr! Dar de ce nu 4s? :d nu e mare diferenta de pret insa 4s este ceva mai performant.

| YavuzM a răspuns:

Eu iti propun Iphone4
este mai modern si mai popular
Oricum tu a sati alegi aceasta este parerea mea