| PikaChuVB a întrebat:

Nu stiu ce sa aleg dintre iPhone 3Gs si Samsung Galaxy S III mini.
Nu prea folosesc aplicatii in afara de Facebook si Yahoo! Messanger pentru ca chiar mi se par stupide majoritatea jocurilor de pe Android si sunt o pierdere de memorie si baterie.
Legat de iPhone, iubesc desingne-ul acestora.
Avand in vedere ca eu folosesc telefonul pentru net, mesaje, Facebook, Yahoo si poze/video ce imi recomandati?

7 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Eu as merge pe Samsung.

Ai diagonala mai mare (un plus pentru browsing)
1 GB ram fata de 256 mb cat are 3gs
O camera foto ce filmeaza HD fata de cea ce filmeaza la o rezolutie VGA a iphone-ului
Un procesor Dual Core de 1 ghz fata de 600 mhz single core a iphone-ului

Samsungul este cu mult peste iphone.

| SasNetRomania a răspuns:

Cu siguranta s3 mini. 3gs este foarte slab in zilele noatre...

| Doctorfishadi a răspuns:

Da,iphone este un telefon frumos, insa sistemul de operare imi displace total.Parerea mea este ca android este cu mult peste altele.Eu as alege Samsung. FUNDA!

| Kilobyte a răspuns:

Salutare,

Din punct de vedere al performantei Galaxy S III Mini este peste 3GS.

O zi placuta

| dodo222 a răspuns:

Samsung

| PikaChuVB explică:

+ iPhone 3Gs e mai ieftin cu mult decat S III mini

| dianaturcu a răspuns:

Alege s3 mini-ul! E mai rapid