| anonim_4396 a întrebat:

Ce să aleg, Samsung Galaxy J5 2017 sau Huawei P9?

Răspuns Câştigător
| frunzarescu a răspuns:

Cand ai spus Huawei P9 cred ca te-ai gandit la modelul Lite, pentru ca diferenta mare de pret intre P9 si J5.
Iti recomand sa mergi pe Huawei P9 Lite, are design super, rezolutia ecran mai buna, mai multa memorie RAM si procesor mai bun. In rest se cam aseamana cu Samsung-ul.

Aici http://bit.ly/2CEtbQK l-am gasit cu pretul cel mai mic.

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ambele sunt de calitate nu prea ok, eu as alege un iphone 5s decat aceste copi proaste de iphone

| CleanHeart a răspuns:

Huawei P9.

| Sarcopt a răspuns:

Iați Huawei P10 lite şi poate găseşti varianta cu 4Gb ram. Baftă!

| b4stefa a răspuns:

Huawei -il scapi pe parchet -functioneaza mai bine
- il scapi pe gresi- nici o crapatura
- il scapi de la 2 m h -ca nou
cred ca ai inteles ideea oriunde il vei scapa (caci, e imposibil sa nu il scapi laughing) o sa fie intreg

daaa
cred ca poti sa-ti imaginezi frustrarea si obsesia pe care o am cand scriu despre ecrane crapate

| Julia1188 a răspuns:

Am Samsung Galaxy J5 2017 si sunt foarte multumita de el. Merge perfect! Eu il recomand!

| alchimistuinfinit a răspuns:

Ignora raspunsurile de genul: il scapi odata si aia a fost.
Eu iti recomand Samsung galaxy j5 2017, din simplul fapt ca este firma mai calitativa, piesele se gasesc mai usor, serviciile de garantie oferite de cei de la Samsung sunt foarte okay si telefonul este decent daca te axezi pe raportul calitate-pret.

| Zargiu_Vili_1975 a răspuns:

Samsung j 5 e super