| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Ce sa aleg dintre Huawei p10 lite si Samsung galaxy j5 2017? Eu as merge pe Samsung...nu prea ma incanta ideea ca Huawei e de la chinezi.

Răspuns Câştigător
| Începătorul988 a răspuns:

Ambele sunt facute in China. Depinde pentru ce vrei telefonul. P10 e mai bun pentru poze, si la procesor, memorie. J5 la baterie, si soft. Decizia iti apartine.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Huawei este unul din cele mai tari aparate telefonice, fiind al lui Google, unde toate update-urile si noutatile apar imediat pe telefonul tau, inclusiv hartile, care se schimba zilnic, cu tot ce apare nou.
Am Huawei de 2 ani si sunt inca foarte incantata de el.
Nu ma intelege gresit, iubesc si Samsungul, pe care l-am avut mult ani inainte, dar, de cand am pus mana pe Huawei, sunt 100% pentru el.

| 0No0Name0 a răspuns (pentru Violleta2022):

Multumesc pentru raspuns.

| alexboss2020 a răspuns:

Huawei p10 lite

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La cât judeci meriți din plin j5.

| 0No0Name0 a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi pare rau ca nu am fost destul de documentata... Eu voiam niste pareri. Nu incercam sa primesc jigniri sau mesaje de genul asta?

| gelu1970 a răspuns (pentru 0No0Name0):

Nu am avut intentia sa jignesc.
Asa ca o sa cer stergerea a ceea ce am scris. Scuze.
O zi buna.

| 0No0Name0 a răspuns (pentru gelu1970):

Stai linistit. Dar uneori se poate interpreta in mai multe moduri... Apreciez scuzele dar nu e nevoie happy

| OnePiece a răspuns:

Xiaomi Redmi 5 Plus, e compromisul perfect dintre cele 2.