| Mario1994 a întrebat:

Ce sa aleg mai mult Samsung Galaxy A5 ( 2017 ), Huawei P9 lite sau P10 lite? Care merita? Care e dintre ele are camera foto buna?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu iti recomand de la Samsung a7 2017 sau A9 2016 pro.
A9 2016 pro e cam la acelasi pret cu a5 si mi se pare mai performant, singurul posibil dezavantaj e ca e mai mare, are 6 inch. Daca te hotorasti acum rapid, mai poti da astazi pe evomag comanda de a9 cu 1649 redus de la 1999

| anonimg a răspuns:

Uite aici o comparatie intre cele 3:
http://www.gsmarena.com/......mpare.php3

Samsung A5 (2017) le depaseste pe celelalte doua; are camera de 16mpx. P9 lite are de 13mpx, iar p10 lite de 12mpx.
Samsung A5 (2017) este si ceva mai scump decat celelalte doua, dar merita sa il iei daca ai bani de el.

| Mario1994 explică (pentru anonimg):

Da dar degeaba ca A5 are 16 mp la ambele camere, dar face poze bune?

| anonimg a răspuns (pentru Mario1994):

Daca vrei un telefon care sa faca poze bune, atunci iti poti lua cel mai ieftin Iphone de aici: https://www.emag.ro/search/telefoane-mobile/iphone+4/sort-priceasc/c
Nu exista telefon care sa poate avea claritatea ca unui Iphone.
Numai ca trebuie sa tii cont si de baterie.

Asta https://www.emag.ro/......DCH0S3BBM/ est mai scump decat A5 (2017) cu 17 lei. Ti-l recomand.

| radu877 a răspuns:

Cu iphone ce ai? esti suparata pe el?

| Mario1994 explică (pentru radu877):

Iphone e scump, nu imi permit mai mult.

| radu877 a răspuns:

Atunci eu zic sa mergi pe Samsung

| Marycel a răspuns:

Bună, păi Huawei P10 bine înțeles și evident că e m-ai bun, normal că costă ceva bani dar totuși rezultatele sunt evidente sau le vei observa pe parcurs când îl vei avea, Fundă?