| Ioana3Ioana3 a întrebat:

Ce sa faac? Nu mai am spatiu de stocare pe tableta! Am sters toate pozele de care nu aveam nevoie si am ramas cu doar 2-3 aplicatii. Dau fundita celui mai bun raspuns! Apropo, azi am sters si cateva poze din galerie (vreo 30-40 de poze) dar nu am putut instala nici macar un joc! HEELP!

Răspuns Câştigător
| LexiEla a răspuns:

Am aceeasi problema cu telefonul. Poti incerca sa ii dai reset, si eventual iti pui pozele in computer sau le dai in conversatie pe Facebook (te cauti in lista si ti le trimiti singura) ca sa le pastrezi. Eu am decis sa imi iau alt telefon.