| Lolkkk a întrebat:

Ce sa fac am un cont de gmail furat de mult si vreau sa il recuperez doar ca mi s-a resetat parola si nr de telefon? Ce mă fac, va rog il vreau inapoi?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu mai poti face nimic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cunosti toate datele pe care le-ai completat cand ai facut contul?(chiar daca ti-a schimbat nr de telefon si ti-a resetat parola )
Trimite un email la gmail in care sa le spui ca ti-a fost furat un cont,le spui toate datele folosite la inregistrare de la nume,prenume, email de rezerva, data nasterii si intrebarea secreta, le scrii frumos la liniuta.Te gandesti bine la un email vechi primit sau dat(sa fie macar putin important) si le zici ca ai un email de acum nu stiu cati ani, legat de (ex:vindeam haine firmei x) ca sa vada ca stii despre ce e vorba si cunosti mesajele din email si le dai ca motiv ca ai de recuperat date de pe el.Merge,dar te vor chestiona putin mai mult despre cont.

| 19flo79 a răspuns:

Iti faci altul happy