| TheWolf13 a întrebat:

Ce sa fac cu un samsung galaxy mini nici de 1 luna cumparat ca nu ma tine bateria decat 2max 3 zile! Repet telefonul e cumparat nou nout de la Germanos nici de o luna! pls Help me! dau funda!

4 răspunsuri:
| yekto a răspuns:

Cat ai vrea sa te tina? sa navighezi toata ziua, asculti muzica in timpul asta folosindu-l pe post de mp3/ radio si/sau mai vezi si clipuri pe net... si sa tina o saptamana?
pai cauta sa cumperi o baterie cu multe mii de amperi si ai sa dai pe ea cam cat ai dat pe tel si atunci o sa tina ceva mai mult

| TimaTI a răspuns:

Vandeltongue

| YuRiYuRi a răspuns:

Pai inseamna ca ti-a dat o baterie proasta! Te duci inapoi la Germanos si ii intrebi daca au alte baterii pentru Samsung galaxy ca nu e buna... Funda?

| aaalle a răspuns:

Te tine in functie de cat il folosesti...cat asculti muzica, facut poze vorbit la telefon mesaje net etchappy