| IuliaLungu a întrebat:

Mi-am cumparat de aproximativ o luna un Samsung galaxy S5 mini nou si chiar de atunci, cei cu care vorbesc la telefon spun ca ma aud foarte incet si ar trebui sa tip ca sa ma auda.Ce ar fi de vina? Repet, telefonul este luat nou.

1 răspuns:
| Helper69 a răspuns:

Salut,

E din cauză că telefonul Samsung are la setări o chestie care reglează volumul pentru tine. Nu știu exact unde o găsești dar eu am dat peste ea din greșeală când aveam ROM-ul oficial. Ar trebui să fie pe la audio.

O zi bună,
-Helper69.