| Ionita_Dragos_Cristian_1975 a întrebat:

Ce sa fac dacă atunci când trag din tigara electronica îmi vine și soluție în gura? Dau funda

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa o arunci.

| K0sti a răspuns:

Balonase!

| nugasescusernameliber a răspuns:

Ai grija cand pui lichid sa nu intre prin "tubul" acela, si eu patesc de multe ori sa ma grabesc sa-l torn aiurea. Apoi cu un servetel sterge mereu surplusul si la fiecare incarcare fa-ti din servetel(hartie igienica) ca un sul mic sa intre in tub sa stergi aburii si lichidul adunat, nu stiu cum sa explic mai bine.