| robert999 a întrebat:

Ce sa fac daca la telefonul Samsung s5230 nu imi mai merge camera? Imi da o eroare cand vreau sa fac poze/video intru in meniu si dau pe camera si cand intra in camera in max 1sec apare si eroarea si nu mai merge pana nu scot bateria... Am facut si niste poze dar nu stiu cum sa le pun dac a e discutam aicii

2 răspunsuri:
| xFaBu a răspuns:

Mie nu-mi mai merge screenul. telefon de ***

| banesi a răspuns:

Ce scruie acolo mai exact? se poate sa ai memoria full si atunci nu mai poti face poza pana nu le descarci in laptop/pc si apoi le stergi de pe telefon