| raulrealmadrid a întrebat:

am un telefon samsung sgh-f480 si cand vreau sa intru la camera imi apare "eror de la camara" adica eroare la camera ce pot sa fac sa se vada din nou camera ca nu imi mergesad! funda pentru cine ma ajutabig grin

Răspuns Câştigător
| Feelings14 a răspuns:

Hai ajuta-ma, te rooog laughing puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| Feelings14 a răspuns:

Aceiasi problema si eu. tie iti merge acum?

| raulrealmadrid explică (pentru Feelings14):

Dahappy am rezolvat prebloma da e foarte complicat. iti trebuie cablul de date la telefon si de acolo sa introduci un serial la softu camerei si de acolo isi da restart singur. m-am chinuit din greu big grin

| Aly_Alexandru_1995_GFIh a răspuns (pentru Feelings14):

Deci cum ti-a zis RAULREALMADRID ca si eu am aceeasi problema

| Feelings14 a răspuns (pentru raulrealmadrid):

Hai ajuta-ma, te rooog laughing puppy dog eyes