| EdwardEddy a întrebat:

Ce sa-mi cumpar dintre HTC One X si Galaxy S3? Argumentati... funda

Răspuns Câştigător
| snzpaul a răspuns:

Galaxy S3, este mult mai complex.
Aplicatiile merg mai bine, telefonul merge mai bine in general.
Grafica si touch-screenul trec val-vartej pe langa HTC.
Singurul dezavantaj al lui S3 este difuzorul. HTC One X se aude de aproximativ 6 ori mai tare decat Samsung.

6 răspunsuri:
| SonicAndrei a răspuns:

Nokia HTC One e mai bun decât Samsung Galaxy S3. Poți căuta pe internet. Totuși, eu aș cumpăra S3 fiindcă e mult mai ieftin și e performant. Dar dacă îți permiți cumpără-ți HTC One.

| stroedaniel13 a răspuns:

ITi recomand HTC One X. stiu pe cineva care are acest telefon si mi-a spus ca de 5 luni nu s-a intamplat sa i se blocheze. iar asta inseamna ca se misca foarte bine.

Iti recomand sa citesti si parerile celor care l-au cumparat deja aici: http://bit.ly/18DrIrk

| Garsonfane1979 a răspuns:

Samsung galaxy s3 http://bit.ly/16o1Prr
Este mai complex

| EdwardEddy explică:

Chiar este adevarat acest site?

| BombonikThaa a răspuns:

Galaxy S3...Am si eu si te sfatuiesc sa iti iei si tu.il adooor...:X

| Ondras123 a răspuns:

Samsung galaxy S3 este mai puternic decat HTC One X, memoria poate fi marita datorita slotului microSD si sta mai bine la capitolul multimedia.
Funda big grin