| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon nou...Samsung galaxy S4 sau IPhone 5.Argumentati pro si contra!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Ambele sunt foarte bune!
Te pup, pa pa! :*

| Future1234 a răspuns:

Samsung galaxy S4 e mai bun. Deoarece : La Iphone nu poti trimite prin bloototh [ nu stiu cum se scrie laughing), ma rog, asta nu cont. acum ] Iphoneul trebuie sa-l iei cu tot cu aplicatii. Daca nu il iei cu aplicatii trebuie sa platesti sa-ti pui ringtone. Cea mai buna prietena are Iphone si a zis ca mai bine lua Samsung, in pluc, Samsung e mai ieftin si mai rezistent.

| Anonimus12468 a răspuns:

Eu zic ca Samsung galaxy S4 e mult mai bun decat IPhone-ul. De ce? Pt ca din experienta proprie pot sa zic ca un Samsung e mult mai rezistent decat un IPhone. Da, e mult mai sofisticat si mai fin la atingere Iphone-ul, dar Samsung-ul, dupa parerea mea ii mult mai bun. Mai ales ca Samsung are o forma mult mai faina decat IPhone 5. Asta e lunguiet pe cand Samsung ii asa mai oval sau... nu stiu cum sa zic
Sper ca te-am ajutatwinking

| GangsterMan a răspuns:

Samsung Galaxy S4 e mai bun deoarece un iphone nu are posibilitatea de a partaja fisiere prin Bluetooth.Si apoi nu prea au modificat multe la Iphone 5 fata de anteriorul Iphone in afara design-ului si a catorva aspecte tehnice. Samsung Galaxy S4 are in schimb camera de 13 MegaPixeli, ceea ce e enorm pentru un telefon, un procesor quad core foarte bun si 3GB RAM ceea ce depaseste multe calculatoare...
In concluzie Samsung Galaxy S4 este echivalentul unui calculator de ultima generatie, pe cand Iphone 5 e mai mult pentru aspect, dar asta nu inseamna ca S4 nu arata la fel de bine, dupa parerea mea inca mai bine. Decizia e a ta, eu ti-am spus ce as alege eu, BAFTA^_^