| Anonimus61626 a întrebat:

Ce sa-mi cumpar dintre: Iphone 6s, Iphone 7(cand apare) sau Samsung galaxy Note 7?

3 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Nici unul. Gasesti aceleasi specificatii pe telefoane la preturi mai decente(asta pentru Android).
Iar pentru IOS, daca vrei o caramida lipsita de personalitate iphonul e perfect pentru tine.

| ChristianXLX a răspuns:

Salut, iti recomand foarte increzator Iphone 6S deoarece fata de rivalii sa-i sa zic asa "Samsung" are o fiabilitate mult mai buna si nu se blocheaza asa cum fac cele cu Android daca le supra solicit, nu dau atatea erori etc... si cred ca versiunea 6S este foarte buna (de obicei versiunile S rezolva bug-urile aparute la versiunile simple) de aceea nu cred ca este indicat un iphone 7. nu se stie cand apare si cat de multe ofera.

| Anonimus61626 explică:

Salut. Am 6s si ma enerveaza ca se murdareste spatele, si note 7-le e rezistent la ap, are procesor bun, eu zic ca e destul de bun, mai alea ca are game launcher si mai multe