| SDavidS a întrebat:

Anul viitor ce sa cumpar Apple iPhone 5 sau Samsung Galaxy Note 2?

5 răspunsuri:
| NemNUZ a răspuns:

Niciunul

| Razvan03Andrei a răspuns:

Pierde putine specificatii in fata S3-ului,dar merge un LG Optimus 4Xhappy
Crede-ma, are 4 procesoare si are tegra 3. Ce mai doresti de la un telefon?
Experieta grozava la jocuri, intr-adevar!
Daca vrei neaparat intre iPhone si Galaxy Note, mai bine Galaxy Note 2 pentru ca zic eu e mai bun ca iPhone? Pana la anul o sa stii..cine stie ce apare? Mai ales nici macar nu cunosc specificatiile la iPhone, dar nu e el asa bunhappy

Succes!

| anutza6117 a răspuns:

Ce intrebare! logic ca iphone 5

| Georgyanaaaa10 a răspuns:

Apple iPhone 5, funda?big grin

| ROeXeRO a răspuns:

Pai e mai bun iphone 5